Pension Astoria

Vítejte v pensionu Astoria v Klášterci nad Ohří

Pension z ulice a parkoviště

Navštivte naší fotogalerii

Vítejte v pensionu Astoria v Klášterci nad Ohří

Restarace a bar

Navštivte naší fotogalerii

Vítejte v pensionu Astoria v Klášterci nad Ohří

Zahradní posezení

Navštivte naší fotogalerii

Sporty

Ski areál Alšovka Měděnec – vzdálenost 7 km

alsovka

Sjezdová trať Alšovka se nachází na východním svahu v nadmořské výšce 600–700 m n.m. Délka trati 700 m. Počet vleků – 2 x závěs. Trať jeprůběžně upravována rolbou. Obtížnost trati – středně náročná. V současné době se pracuje na projektu zasněžování svahu. 

Ski areál Boží Dar – vzdálenost 30 km

Neklid – 6 sjezdovek s vleky o délce 400 až 1 000 metrů.

Novako – 2 sjezdovky o délce 265 a 350 metrů se dvěma vleky, ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi, možnost jízdy na nafukovacích člunech.

Ski areál Klínovec – vzdálenost 27 km klinovec

V okolí Klínovce najdete pět lyžařských areálů s dvacítkou upravovaných sjezdovek včetně umělého zasněžování, vleky včetně dětského. Lyžařský miniareál pro začátečníky a děti, lyžařské školy, půjčovny, skiservis, parkoviště s kapacitou tisíc aut, pro lyžaře skibusy zdarma.

 

 

Koupaliště

miniareál pro začátečníky a děti, lyžařské školy, půjčovny, skiservis, parkoviště s kapacitou tisíc aut, pro lyžaře skibusy zdarma. 

aquapark1

Venkovní sezónní areál nabízí celou řadu atrakcí. Patří mezi ně plavecký bazén v délce 25m, se startovními bloky a ostrůvkem s můstky, divoká voda, tobogány 128 m a 68 m s dojezdem do hloubky 1,4 m a tobogán 28 m s dojezdem do hloubky 0,7 m. Dále široké skluzavky, výřivka, skokanská věž se třemi můstky a doskokem do samostatného bazénu hloubky 3,5m, bublinkový rošt, dětské bazény tzv. ledvinky, dětský kruhový bazén o hloubce 0,8m, klouzačky atd. Pro sportovní vyžití je k dispozici plážový volejbal, stolní tenis, plážový fotbal, streetball, minigolf a trampolíny. 

Fotogalerie

Přejděte na tuto fotografii

Všechny fotogalerie

Počasí

Počítadlo

TOPlist
přečteno : 320026x